טבעות נישואין לאישה

בחירת טבעות נישואין עבור נשים רבות הינה אתגר לא פשוט. טבעת הנישואין מהווה חלק משמעותי מטקס הקידושים הנערך במהלך החתונה ולעיני אנשים רבים. במקביל, על הטבעת להיות כשרה ולעמוד בכמה קריטריונים מוגדרים: הטבעת צריכה להיות עגולה מבפנים, חלקה מצידה החיצוני ועשויה מחומר אחד בלבד.

האם ניתן לעקוף את קריטריוני הכשרות של הטבעת?

נשים רבות מעוניינות לייחד את טבעת הנישואין שלהן, ומוצאות דרכים יצירתיות על מנת לעשות זאת.

אחת הדרכים הנפוצות יותר אשר באמצעותן ניתן להפוך טבעות לאישה לטבעות נישואין מקוריות ומיוחדות הוא השארת או לחילופין עשיית מקום בטבעת עצמה אשר בו נוכל לשבץ יהלום או כל אבן חן אחרת לאחר טקס הנישואין ההלכתי. כך למעשה, נוצר מצב בו ניתן לקדש באמצעות טבעת נישואין זו, ומיד לאחר מכן מתאפשרים שינויים מינוריים אך משמעותיים בטבעת.

דרך נוספת באמצעותה ניתן לייחד טבעות נישואין לאישה היא חריטה. זוגות רבים בוחרים לחרוט על טבעות הנישואין שלהם את שמותיהם, חלקם בוחרים לחרוט משפטים רומנטיים מהתנ"ך או אפילו שבועה סולידית, דבר ההופך באופן מיידי את טבעות הנישואין לאישיות ומרגשות במיוחד.
את החריטה, חשוב לציין, ניתן לבצע על צידה החיצוני של הטבעת או על צדה הפנימי והאינטימי יותר.

שינוי גודל טבעת הנישואין בעת הצורך

שינוי גודלן של טבעות נישואין לאישה הינו עניין שכיח מאוד, שכן נשים רבות חוות שינויים חיצוניים עקב הריונות, מצב בריאותי וכיוצא בזה. בדיוק מסיבה זו, חנויות תכשיטים רבות אשר בין היתר משווקות טבעות לאישה מציעות שירותי שינוי גודל של טבעות נישואין במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

חשוב לציין, כי על מנת ששינוי זה ייעשה באופן האיכותי והאופטימלי ביותר, מומלץ לפנות לחנות התכשיטים ממנה נרכשה טבעת הנישואין מלכתחילה, וכן לוודא כי החומר בו משתמשים לצורך הגדלת או הקטנת הטבעת הינו אותו חומר ממנו עשויה הטבעת כולה.

ארגמן, טבעות נישואין ותכשיטים | טלפון לפרטים: 052-2213993
תחזוקה וקידום האתר