טבעות בעיצוב אישי

טבעת נישואין הינה טבעת אותה עונד החתן לכלתו בעת טקס הנישואין ההלכתי, והיא מסמלת את מחויבותם של בני הזוג זה לזו, את האהבה הגדולה השוררת ביניהם, את הכבוד ההדדי וכמובן את הנאמנות אחד לשנייה, אולם, על מנת שאכן יוכל החתן לקדש את אשתו לעתיד באמצעות טבעת נישואין וכהלכה, על הטבעת לעמוד במספר פרמטרים אשר הופכים אותה ל"כשרה", מסיבות אלו ניתן ולראות כי טבעות נישואין רבות דומות ואף זהות לחלוטין זו לזו, דבר ההופך אותן בעיני זוגות רבים לפשוטות ולחסרות משמעות אישית ורגשית, לכן ניתן לראות כי רבים מהזוגות הטריים מחפשים טבעות בעיצוב אישי אשר הופכות את הטבעת ייחודית, ובעלת משמעות מיוחדת לבני הזוג.

טבעות נישואין בעיצוב אישי

אם בכוונתכם להינשא והנכם מחפשים טבעות נישואין ייחודיות רק עבורכם, חשוב שתדעו כי באפשרותכם לעצב את הטבעות כראות עיניכם. יחד עם זאת, בפנייתכם למעצב תכשיטים או לחילופין לחנות תכשיטים אשר מציעה ייצור טבעות בעיצוב אישי , חשוב לזכור ולהקפיד על כך שהטבעות המעוצבות יעמדו בכל הפרמטרים אותם מחייבת ההלכה, שכן בהעדר עמידה בפרמטרים אלו עשוי הרב הנבחר לסרב להשיא את החתן והכלה ברגע האמת- דבר שעלול לחרב את החתונה המושקעת כולה.

טבעות נישואין בעיצוב אישי באות לידי ביטוי בעיקר בכל הנוגע לעובי הטבעת, למרקמה החיצוני, ולחומר ממנו היא עשויה- שכן אלו הם הדברים אותם לא מגבילה באופן נחרץ ההלכה היהודית

בעת האחרונה מקובל לשנות את המראה החיצוני של הטבעת לאחר טקס הנישואין ומכך להעניק לה מראה אישי. למעשה, מדובר על רכישת טבעות כשרות לחלוטין אשר עומדות בכל הפרמטרים אותם קבעה ההלכה היהודית, והפיכתן ל טבעות נישואין בעיצוב אישי על ידי שינויין לאחר הטקס או הכנתן לשינוי כבר לפניו. בדרך זו, ניתן לשבץ יהלומים על טבעת הנישואין, לחרוט עליה וכדומה, מבלי לפגוע בקדושתה במהלך טקס הנישואין.

טבעות בעיצוב אישי – מה העלות?

בדיוק כמו כל פריט ייחודי וחד פעמי אחר, כך גם טבעות בעיצוב אישי יקרות יותר מאשר טבעות נישואין מסורתיות וכשרות.
לרוב, נשים אשר בוחרות לרכוש טבעות בעיצוב אישי מעוניינות לשבץ בטבעות אלו אבנים יקרות כמו יהלומים או אבני חן אחרות, דבר שכמובן מייקר באלפי שקלים את שווי הטבעת.
מעבר לכך, גם לחרוט על טבעת נישואין כשרה הינו עניין שעלותו אינה נמוכה במיוחד, וזאת מכיוון שהדבר נעשה באמצעות כלים מיוחדים ויקרים במיוחד שנועדו לכך.

ארגמן, טבעות נישואין ותכשיטים | טלפון לפרטים: 052-2213993
תחזוקה וקידום האתר