טבעות נישואין לגבר

טבעות נישואין הינן הדרך המסורתית באמצעותה מסמלים את המחויבות של הגבר והאישה זה לזה, את האמון וכמובן – את האהבה. יחד עם זאת, בעוד הגבר מחויב לענוד לכלתו טבעת נישואין ולקדש אותה כדת משה וישראל, אין היא מחייבת אישה לענוד לבעלה טבעת נישואין. הסיבה למסורת זו טמונה בעבר הרחוק, בו על פי העדויות סימלה טבעת הנישואין את העברת האישה מבעלות אביה ומשפחתה לבעלות הגבר איתו היא בחרה להמשיך את חייה. גברים, באותה עת, נתפסו כאלו הלוקחים את האישה תחת חסותם, ולכן לא היה מקובל ואף לא עלה על הדעת כי גם נשים יקדשו את בעליהן באמצעות טבעת.

כיצד החלו טבעות נישואין לגבר להיכנס לתודעה?

הטבעות החלו להיכנס לתודעה הישראלית, ובעצם ל"אופנה" רק בשנים האחרונות. הטבעות החלו לראשונה להיענד על ידי גברים בעיקר במדינות אירופה, בתחילת המאה ה-20. בתקופה זו, מלחמות ושהיות מעבר לים היו עניין של מה בכך בעבור גברים רבים, אשר בכדי לרחוש כבוד לנשותיהן הרחוקות היו עונדים טבעות נישואין לגבר.

מעבר לרחישת הכבוד לנשים הממתינות להם מעבר לים, טבעות נישואין לגבר סימנו גם לנשים אשר הקיפו את הגברים הללו כי מדובר בגברים נשואים, ובכך גם סייעו לגברים להימנע מפיתויים חיצוניים.

עיצובים אפשריים

עיצובן של טבעות הנישואין של הגבר אינו מוגבל ומאפשר לגברים לבחור בכל טבעת העולה על רוחם: משובצת באבן, חרוטה, עשויה מחומרים משולבים (זהב לבן וזהב צהוב, למשל, ועוד. יחד עם זאת, מכיוון שטבעות לגבר אינן דבר מובן מאליו, גברים לא מעטים מתקשים להתרגל לתוספת המשמעותית על ידם, ולכן בוחרים בעיצובים הקלאסיים, העדינים ביותר שניתן למצוא. בנוסף, זוגות רבים בוחרים לענוד טבעות נישואין זהות לצורך סימול אחדותם, ולכן ניתן למצוא לא מעט גברים עונדים טבעות כשרות כדת וכדין.

חשוב לציין כי על טבעות נישואין לגבר להיות נוחות ובלתי מורגשות ככל שניתן, וזאת היות שגברים לא מעטים עוסקים בעבודות כפיים, נוהגים הרבה, משתמשים במכונות חשמליות וכיוצא בזה, וענידת טבעת נישואין מסיבית שהם אינם רגילים אליה עשויה במקרים מסוימים להוביל לשיבוש פעולותיהם ואף ובריאותם.

טבעות נישואין לגבר דוגמה 1 טבעות נישואין לגבר דוגמה 2 טבעות נישואין לגבר דוגמה 3 טבעות נישואין לגבר דוגמה 4 טבעות נישואין לגבר דוגמה 5 טבעות נישואין לגבר דוגמה 6 טבעות נישואין לגבר דוגמה 7 טבעות נישואין לגבר דוגמה 8 טבעות נישואין לגבר דוגמה 9 טבעות נישואין לגבר דוגמה 10 טבעות נישואין לגבר דוגמה 11 טבעות נישואין לגבר דוגמה 12 טבעות נישואין לגבר דוגמה 13 טבעות נישואין לגבר דוגמה 14

ארגמן, טבעות נישואין ותכשיטים | טלפון לפרטים: 052-2213993
תחזוקה וקידום האתר