טבעות אירוסין

תקופת האירוסין היא בין התקופות המופלאות בחייו של אדם, והיא למעשה מתחילה עם הענקת טבעת אירוסין לכלה המיועדת. בעיני גברים רבים, וכמובן בעיני נשים רבות, חיפוש אחר טבעות אירוסין נתפס כחוויה מרגשת שאין כמותה, שכן בסוף התהליך ועם הענקת הטבעת, כאמור, מתחיל בעצם תכנון החתונה.

איך לבחור איזו טבעת אירוסין לקנות?

תכשיטים בכלל, וטבעות אירוסין בפרט, קיימים בשלל סגנונות, צבעים וצורות, ועל מנת לרכוש את טבעת האירוסין המתאימה ביותר, מומלץ לאתר את הצורך והרצון של זו המיועדת לענוד אותה.


ע"מ להתאים עבור יקירתך את הטבעת המתאימה ביותר ישנן מספר שאלות שכדאי שתשאל את עצמך: מהו הצבע המועדף עליה- זהב צהוב, או זהב לבן? איזו אבן היא מעריכה ואוהבת על טבעות אירוסין – יהלום, זרקון או אולי אבן חן? מהו הסגנון אותו הוא מעדיפה לענוד, קלאסי, מודרני או אולי ווינטג'? לאחר קבלת מענה חד וברור על כל אחת מן השאלות הללו, נוכל לדעת לאיזה כיוון אנו שואפים בחיפוש אחר טבעות האירוסין, איזו חנות מתאימה יותר או פחות, ובעצם לפנות לפן המעניין והמאתגר ביותר במסע אחר טבעת האירוסין המושלמת- הצורה.

מחירי טבעות האירוסין

מחיריהם של טבעות אירוסין אינם קבועים, והם משתנים בהתאם לחומר העיקרי ממנו עשויה הטבעת - זהב צהוב, זהב לבן או כסף, מס' אבני החן המעטרים את טבעת האירוסין ואיכותם (כידוע, מחיר יהלום נקבע ברובו על סמך כמות הפגמים שקיימים בו, כאשר יהלום חסר פגמים- FL/IF הוא היקר ביותר, ואילו יהלום I1/I2/I3 הינו בעל פגמים רבים ולכן מחירו נמוך באופן משמעותי מיתר היהלומים).

דבר נוסף אשר עשוי להשפיע באופן משמעותי על מחירי הטבעות הוא המקום בו הן נמכרות. חנויות המתהדרות בשמות מותגים עולמיים לרוב ימכרו טבעות אירוסין בעלות כפולה ואף משולשת מהמחיר הראוי והרשמי אשר ניתן עבור אותה טבעת בדיוק, בחנויות מפעל או בחנויות יהלומים מעט פחות מוכרות. לכן, טרם רכישת טבעת אירוסין, מומלץ לבצע סקר שוק ולבחון היטב את המחירים המוצעים בכל חנות, ואת התמורה הניתנת בעבורם.

סוגי טבעות

בעולם התכשיטים, קיימות אינספור צורות של טבעות קלאסיות, הפופולאריות ביותר הן:
טבעות אירוסין בסגנון סוליטר- סגנון סוליטר הוא למעשה הקלאסי והנפוץ ביותר בקרב הטבעות, ולמעשה מדובר ביהלום אחד ויחיד במרכז הטבעת. צורה נוספת של טבעות אירוסין, אשר אהודה לא פחות על נשים רבות היא הסוליטר בשילוב עם אבנים קטנות בכל צד של הטבעת. אבנים אלו, כאמור, יכולות להיות יהלומים או זרקונים או אבני חן.
עוד צורה מוכרת של טבעות היא זו הכוללת שלוש אבנים מרכזיות וכמעט שוות בגודלן. צורה זו נחשבת ליוקרתית ולאלגנטית ביותר, והינה פופולארית בעיקר בקרב נשות המעמד הגבוה.

אנחנו מזמינים אותך להתרשם ממבחר הטבעות שאנו מחזיקים. דגמים נוספים קיימים בחנות שלנו בישוב בצרה.

טבעת אירוסין דוגמא 1 טבעת אירוסין דוגמא 2 טבעת אירוסין דוגמא 3 טבעת אירוסין דוגמא 4 טבעת אירוסין דוגמא 5 טבעת אירוסין דוגמא 6 טבעת אירוסין דוגמא 7 טבעת אירוסין דוגמא 8 טבעת אירוסין דוגמא 9 טבעת אירוסין דוגמא 10 טבעת אירוסין דוגמא 11 טבעת אירוסין דוגמא 12 טבעת אירוסין דוגמא 13 טבעת אירוסין דוגמא 15 טבעת אירוסין דוגמא 16 טבעת אירוסין דוגמא 17 טבעת אירוסין דוגמא 18 טבעת אירוסין דוגמא 19 טבעת אירוסין דוגמא 20 טבעת אירוסין דוגמא 21 טבעת אירוסין דוגמא 22 טבעת אירוסין דוגמא 23 טבעת אירוסין דוגמא 24 טבעת אירוסין דוגמא 25 טבעת אירוסין דוגמא 26 טבעת אירוסין דוגמא 27 טבעת אירוסין דוגמא 28 טבעת אירוסין דוגמא 29


מאמרים רלונטיים

מדוע יש הבדל במחיר בין טבעות אירוסין בזהב צהוב ללבן? מהו סוג הזהב העמיד יותר? כיצד מבוצע שיבוץ היהלומים בכל אחד מהסוגים? איך בכלל בוחרים איזה טבעת לקנות לבחירת ליבנו? תשובות לשאלות אלו ונוספות ניתן למצוא במאמר בנושא בעמוד המאמרים או ע"י לחיצה כאן

ארגמן, טבעות נישואין ותכשיטים | טלפון לפרטים: 052-2213993
תחזוקה וקידום האתר